Szybkie sposoby na metamorfozę

Szybkie sposoby na metamorfozę

Gdy człowiek patrzy w lustro i nie jest zadowolony z tego, co w nim widzi, to jest dla niego sygnał, że powinien zmienić coś w swoim wyglądzie. Zmiany te nie muszą być drastyczne, bo nie trzeba od razu golić się na łyso lub ubierać w ciężkie glany, aby poczuć się lepiej w swojej skórze. Czasem wystarczą nawet trochę inne bigle do kolczyków, czyli po prostu inna biżuteria, by zaprezentować się tak jak nigdy. Za zmianę wyglądu odpowiedzialne są bowiem dodatki.

Biżuteria i dodatki to wspaniałe rzeczy, których żaden człowiek nie powinien się obawiać. To w nie zawsze warto inwestować, bo im więcej ma się ich w swojej szafie, tym lepsze i bardziej różnorodne stają się wszystkie stylizacje. Dzięki dodatkom żaden strój nie jest prosty, bo każdy ma swój oddzielny charakter.

W końcu najprostszą stylizacją, spodniami dżinsowymi i białą koszulką, można dowolnie manewrować, dopasowując do niej inne ozdoby. Rockowa dziewczyna do takiego stroju założy czarną ramoneskę, pas z ćwiekami, kolczatki i ciężkie glany z dżetami, dlatego całość będzie wyglądać mrocznie i strasznie. Jej przeciwieństwo, kobieta delikatna i powabna, do dżinsów dopasuje buty na wysokiej szpilce, na białą koszulkę zarzuci pudrową marynarkę, a swoje uszy ozdobi, zakładając srebrne bigle do kolczyków. To wszystko oznacza, że stylizację tworzą nie tylko same, główne ubrania, które wielu osobom wydają się najważniejsze, bo tworzą je dodatki. One dodają charakteru i pokazują, jaki styl ma wybrana osoba, dlatego dzięki nim można się całkowicie zmienić i przeżyć prawdziwy szok, widząc swoje odbicie w lustrze. By osiągnąć taki efekt, trzeba wyjść trochę ze swojego schematu i tym razem zdecydować się na kupno czegoś zupełnie innego, co nie będzie do końca zgodne z daną osobą.

Elegancka dziewczyna, która zawsze poprawiała swoje srebrne bigle do kolczyków, tym razem może zaszaleć z mocniejszymi dodatkami, czyli kupić czarną kolczatkę lub przyczepić łańcuch do spodni. Czasem naprawdę warto tak się zabawić i przełamać rutynę.