Kardia Mobile 6L, czyli najnowsza technologia dla twojego serca

Kardia Mobile 6L, czyli najnowsza technologia dla twojego serca

Obecnie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla ochrony naszego zdrowia są działania profilaktyczne. Niestety, wiedza nie zawsze idzie w parze z praktyką. Jesteśmy zapracowani i zabiegani, a to sprawia, że brak nam czasu na kontrolne wizyty w gabinecie lekarskim i wykonywanie badań okresowych. Często konsultujemy się ze specjalistą dopiero w momencie, gdy dolegliwości uniemożliwiają nam codzienne funkcjonowanie. Najczęściej okazuje się wówczas, że nasz organizm walczy już z chorobą w zaawansowanym stadium. Aby do tego nie dopuścić, wypracuj nawyk codziennego kontrolowania swojego zdrowia. Pomoże ci w tym Kardia Mobile 6L, czyli przenośny aparat EKG.

Dlaczego urządzenie Kardia Mobile to dobra inwestycja?

Każdego dnia korzystasz z wielu urządzeń i aplikacji mobilnych. Nie bez powodu popularność zyskują te, które mierzą jakość twojego snu czy wykonywaną aktywność fizyczną. Niedługo po ich zainstalowaniu zauważasz, że kontrola wyników i osiągnięć stała się dla ciebie równie automatyczna, co przeglądanie mediów społecznościowych w wolnych chwilach. Z tych prostych nawyków wzięła się także popularność elektronicznych opasek sportowych. Z Kardia Mobile 6L nie jest inaczej! Urządzenie jest niewielkie, dzięki czemu zawsze możesz nosić je przy sobie. Sprawdzi się ono nie tylko wtedy, kiedy zmagasz się z arytmią serca. Jeśli twój organizm funkcjonuje prawidłowo, pomiary możesz potraktować tak jak badania okresowe. Dzięki przenośnemu EKG, czyli Kardia Mobile, unikniesz oczekiwania na termin wizyty lekarskiej i dodatkowych kosztów. Jednak pamiętaj – jeżeli rytm pracy twojego serca jest lub zostanie zaburzony, urządzenie nie zastąpi konsultacji z lekarzem.

Odczyt pomiaru z aparatu Kardia Mobile ułatwi ci zainstalowanie aplikacji mobilnej w twoim telefonie lub tablecie. Dzięki niej stały dostęp do wyników masz nie tylko ty, ale także twój lekarz. Aplikacja pozwala bowiem na bezpośrednie wysyłanie dokonanych pomiarów.

Kardia Mobile 6L – co to znaczy?

Kardia Mobile 6L to przenośny aparat EKG, w którym wykorzystano najnowsze dostępne technologie. ,,6L” oznacza, że urządzenie jest w stanie wykonać zapis pracy twojego serca z 6 odprowadzeń: I, II, III, aVL, aVR i aVF. Jeśli te nazwy brzmią teraz dla ciebie obco, nie przejmuj się. Są one doskonale znane kardiologom i oznaczają poszczególne odprowadzenia kończynowe. Dzięki tak szczegółowym zapisom lekarz będzie w stanie nie tylko zdiagnozować arytmię serca, ale także określić jej rodzaj. Jest to ważne, ponieważ u każdego z pacjentów zaburzenia pracy serca mogą przyjąć inną formę, a także inaczej się objawiać.